Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü Yukon tarafından geliştirilen çift lensli çok güçlü bir ürün. Özellikle lens çapı ürünü dikkat çekici kılmaktadır.

Ürün Kodu : GG YTC 0342

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 1.730 $

Açıklama

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

gece görüş dürbünü

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü  , Yukon’un çift gözlü gece görüş dürbünü serisindeki en başarılı ürünü diyebiliriz. 42 mm lik objektif lenslerinin yanında kullanım kolaylığı ile de farkını hissettiren bir gece görüş dürbünü.

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

Yukon Tracker 3  x  42 Gece Görüş Dürbünü Yukon’un tüm çift gözlü gece görüş dürbünlerinde olduğu gibi bu gece görüş dürbünü için de sahip olduğu ergonomik yapısı ile gerçekten de kullanıcı dostu bir ürün diyebiliriz. Yukon’un tüm çift gözlü gece görüş dürbünlerinde kullandığı özel bir tasarımı mevcuttur. Göz merceğinin olduğu bölümün özel tasarımı  dürbünü gözünüze yaklaştırdığınızda çevresel etkilerden korunmak adına düşünülmüş başarılı bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayar düğmelerine kolay erişim , tek düğme ile kızılötesi ışığın açılıp kapatılabilmesi de bu gece görüş dürbününün önemli artıları diyebiliriz.

 

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü Hakkında

 

Yukon Tracker 3×42 gece görüş dürbünü Yukon LT 2×24 modeli temel alınarak tasarlanıp geliştirilmiş gece görüş dürbünüdür. Bu model lens çapı büyütülmek sureti ile daha fazla ışık toplama kapasitesine kavuşturulmuştur. Ergonomik yapısı , üzerindeki yumuşak polimer kaplaması ile darbelere dayanıklı hale getirilir iken nemli ellerle dahi rahatça tutulabilecek özelliğe kavuşmuştur.  Tam karanlıkta görüş kabiliyeti kazanabilmesi için dahili kızılötesi ışık kaynağı ürüne adapte edilmiştir. Yukon Tracker 3×42 gece görüş dürbününün  optik bileşenleri yüksek kaliteli multicoated optik camdan imal edilmiştir. Bu yüksek çözünürlük, ince ışık toplama kapasitesi ve kontrast sağlanmıştır.

 

 

The Tracker 3×42

The Tracker 3×42 night vision binoculars were designed on the basis of the 2×24 LT model, but they have greater magnification and light gathering capacity. Like all other Yukon night vision binoculars, the Tracker 3×42 features compact dimensions and light weight. Ergonomic, rough body of shock-proof polymer with the soft coating allow the user to hold them comfortably even with moist hands. Soft rubber eyeshade with extended blinds protects the user’s eyes against stray flash also concealing the tube’s luminescence. The device is equipped with a built-in IR illuminator that considerably enhances observation quality in night conditions and is indispensable in complete darkness. Optical components of the binoculars are made of high quality multicoated optical glass. This ensures high resolution, fine light gathering capacity and contrast. Binoculars’ and IR illuminator’s LED indicators are hidden behind a tinted semi-transparent cover and can not be detected from outside.

Yukon Tracker 3×42 Gece Görüş Dürbünü Teknik Özellikler

gece görüş dürbünü

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

gece görüş dürbünü

Yukon Tracker 3 x 42 Gece Görüş Dürbünü

Model 25028

Image Tube Generation 1

Magnification, x 3

Lens Diameter, mm 42

Field of View, degree 20

Eye Relief, mm 12

Diopter Adjustment, D +/-5

Range of Detection, m 150

IR Illuminator, main/auxilliary Yes/No

Grade of water-resistance –

Power Supply, V 3 (CR123)

LCD/Clock Readout, yes/no No

Dimensions, mm 184x123x72

Weight, kg 0.7

Etiketler:, , , , , ,Diğer popüler ürünler


Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /vhosts/superekipmanlar.com/http/wp-content/themes/shopperpress/functions.php on line 452 on line: 452